Новини
У разі виявлення вибухонебезпечного предмета заборонено:
• наближатися до виявленого предмета;
• пересувати його або брати в руки;
• розряджати, кидати, ударяти по ньому;
• розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
• приносити предмет додому, у навчальне приміщення, інші багатолюдні місця.
При виявленні вибухонебезпечного предмета:
• повідомити про знахідку службу порятунку за номером «101» Повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета;
• не підходити то предмета, не торкатися і не пересувати його, не допускайте поряд із знахідкою інших людей;
• припинити усі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмета;
• дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.
У випадку, коли в будинку знайдено вибуховий пристрій і Вас евакують:
• одягніть одяг з довгими рукавами, щільні штани та взуття на товстій підошві, це допоможе захиститися від уламків скла;
• візьміть документи (паспорт, свідоцтво про народження тощо), гроші;
• під час евакуації слідкуйте за маршрутом, указаним службами, які проводять евакуацію;
• не намагайтеся скоротити шлях, тому що деякі райони або зони можуть бути закриті для пересування;
• тримайтеся подалі від ліній енергопостачання, що впали.
Якщо ваш будинок (квартира) опинилися поблизу епіцентру вибуху:
• обережно обійдіть усі приміщення, щоб перевірити чи немає витоків води, газу, спалахів тощо;
• у темряві в жодному випадку не запалюйте сірника або свічки – користуйтеся ліхтариком;
• негайно вимкніть усі електроприлади, перекрийте газ, воду;
• з безпечного місця зателефонуйте рідним і близьким, стисло повідомте про своє місцезнаходження, самопочуття;
• перевірте сусідів – їм може знадобиться допомога.
Пам’ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, які мають допуск до цього виду робіт.
Тематичне посилання з сайту Державної служби
України з надзвичайних ситуацій:
Сьогодні, 24 березня 2025 року у Пісківській гімназії відбулося засідання атестаційної комісії. Успішно пройшли атестацію такі педагоги: Андрусяк М.В., Браташевська О.М., Даниленко А.О., Крисюк Т.А., Король Г.М., Ляховець Н.О., Савченко А.М., Зайцев А.М., Кушнірук Т.Г., Писаренко А.Ф. Щиро вітаємо наших вчителів та бажаємо досягати нових висот!
12 березня 2025 року в Пісківській гімназії було відкрито стіну пам’яті випускників нашого закладу які полягли захищаючи Україну. Це місце знову і знову буде нагадувати нам про героїзм, відвагу та велике любляче серце. Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Ми схиляємо голови в пам'ять випускників нашої школи: Недоступа Олексія Віталійовича, Тищука Романа Олександровича, Марченка Дмитра Юрійовича та Янкіна Дмитра Вікторовича
Дитяча залежність від гаджетів
У сучасному світі технології стали невід'ємною частиною нашого життя. Однак їхній вплив на дітей викликає чимало занепокоєння. Гаджети — це не лише зручний інструмент для навчання й розваг, але й потенційне джерело залежності. Чому діти залежні від гаджетів?
1. Миттєве задоволення. Ігри, мультфільми та соціальні мережі пропонують миттєве заохочення (яскраві картинки, звуки, лайки), що активізує "систему винагороди" в мозку дитини.
2. Брак альтернатив. Якщо в реальному житті дитина не має цікавих занять або недостатньо спілкується з батьками, ровесниками, гаджети стають основним джерелом емоцій.
3. Модель поведінки дорослих.
Якщо батьки самі постійно користуються телефонами, діти наслідують їхню поведінку. Як залежність впливає на дитину? Психологічно: знижується здатність концентруватися, зростає тривожність, можуть виникати проблеми із самоконтролем. Соціально: дитина може уникати реального спілкування, що призводить до ізоляції. Фізично: тривале сидіння перед екраном шкодить зору, поставі, сну, психоемоційному стану, і тд.
Що можуть зробити батьки? 1. Встановіть чіткі правила. Обмежуйте час користування гаджетами, наприклад, 1-2 години на день залежно від віку. 2. Пропонуйте альтернативи. Замість гаджетів організуйте активні ігри, творчі заняття, чи прогулянки на свіжому повітрі. 3. Будьте прикладом. Мінімізуйте час використання телефону при дитині. 4. Вчіть відповідальному користуванню. Говоріть про переваги й ризики технологій, допоможіть дитині знайти корисні додатки. 5. Створіть "зони без екранів". Наприклад, під час сімейної вечері чи перед сном гаджети мають бути поза увагою. Головне — це баланс. Гаджети можуть бути корисними, якщо використовувати їх з розумом. А увага, підтримка та любов батьків допоможуть дитині вирости щасливою та гармонійною особистістю.
Під час зимових канікул був проведений тренінг "Діти та Війна. Навчання технік зцілення". На тренінгу діти навчилися різним технікам самодопомоги та надання взаємної підтримки . Ми пропрацювали тривожні сни та нав'язливі думки, свої давні страхи та травмуючі спогади.
Тренери:
практичний психолог Кошелєва Марина,практичний психолог Алла Шепелюк Радченко
Вдячні ЗСУ за можливість працювати
26 лютого у м.Буча відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" з футзалу (хлопці 5-9 класів). У змаганнях взяли участь команди шкіл Бучанського району. Пісківську громаду представляли учні нашого закладу.
Наша команда "Соколи", яку готували Анатолій Зайцев та Юлія Зайцева, зайняла почесне ІІІ місце в районі!
Пишаємося нашими хлопцями, віримо у їх сили!
Разом переможемо!
Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно -
Моя Батьківщино!
Сьогодні в нас велике свято – День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави.
Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.
День Соборності України — державне свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійському майдані в Києві.
За підсумками конференції щодо використання антибулінгового
застосунку, яка відбулась у режимі онлайн 11.12.2024 за участю народного
депутата України Людмили Марченко, представників Міністерства освіти і
науки України, Управління ювенальної превенції Національної поліції України. Інформацію про застосунок шляхом розміщення анімаційного відео «Як повідомити про
булінг?» (URL: https://www.youtube.com/watch?v=kOFBBZWosNA) та QR-код.
Різдво - це особливе свято, на яке з нетерпінням чекають дорослі і дітлахи. 24 грудня учні 1 класу Пісківської гімназії відвідали майстер-клас із виготовлення новорічного віночка. Під керівництвом Людмили Пешко діти поринули в новорічну атмосферу. Діти з легкістю та цікавістю виготовляли новорічну прикрасу.
24 грудня в Пісківській гімназії відбувся різдвяний благодійний ярмарок. Фоє нашого закладу перетворилося на справжній ярмарковий майданчик, де панувала дружня та патріотична атмосфера. Учні, батьки та вчителі пропонували домашню випічку, вареники та пампушки, різноманітні смаколики. Учні активно запрошували до своїх столів та рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
Загалом було зібрано - 23156,50 грн!!!
Всі кошти були спрямовані на благодійність
Дякуємо всім хто долучився! Разом до перемоги!
18.12 Відбувся всеукраїнський турнір у рамках програми «Пліч-о-Пліч» з баскетболу ( хлопці ) 5-9класи в якому прийняли участь усі школи нашого ОТГ .
Наш заклад представляли учні 7 та 9 класів , у голові з нашими вчителями Анатолій Зайцев та Юлія Зайцева .
Наша команда «Соколи» вибороли першість !
Пишаємось та віримо у наших дітей !
7 грудня святкують Всесвітній день української хустки. Хустка, яка з давніх часів була оберегом у нашій культурі. Свято з’явилося відносно нещодавно, але стало дуже популярним серед молоді. Учні та вчителі Пісківської гімназії залюбки доєдналися до традиції й одягнули сьогодні свої найкращі хустки, а дехто приніс ще бабусині обереги. Спільно зберігаймо традиції нашого народу!
1000 днів - і ти стоїш, як скеля,
Країно сильна, вільна, молода.
Крізь дим і бурю, попри біль і втому,
Ти на коліна не впадеш!
Стоїмо всі, єдині, разом, поруч,
Захисники і діти, всі як є...
Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!
Вихованці Пісківської гімназії 15 листопада 2024 року прийняли участь Всеукраїнському турнірі у рамках програми «Пліч-о-Пліч», який проходив на базі Пісківського ліцею "Лідер".
Відбулися змагання з волейболу ( дівчата ) 5-9класи . Наш заклад представляли дівчата 7-9 класів. Команди підготували наші вчителі - Анатолій Зайцев та Юлія Зайцева .
Наша команда «Соколи» вибороли почесне 2 місце
Надворі – холодна осіння пора, а у Пісківській гімназії сьогодні було тепло, затишно і весело. Діти створили чудову атмосферу своїми чудернацькими образами та дещо дивними атрибутами. Усе – для відзначення Хелловіну
Радіодиктант національної єдності
25 жовтня учні та вчителі Пісківської гімназії долучилися до щорічної традиції — написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності! Це не просто перевірка знань, а можливість відчути силу рідної мови та єдності з мільйонами українців по всьому світу.
Гарбуз - невід'ємна частина української культури, традицій і, звичайно, кухні.
24 жовтня у Пісківській гімназії відбулося кулінарне свято Гарбуза. Наші юні гімназисти представляли свої кулінарні таланти у форматі параду страв із гарбуза. Готуючись до свята учні вивчали корисні властивості плоду, поглиблювали знання з технології приготування їжі, вивчали традиційні страви української кухні.
Всі присутні на святі мали змогу скуштувати різноманітні смаколики та напої, які приготували учні
Дорогий вчителю! Вітаємо вас з Днем вчителя! Бажаємо вам натхнення, творчих успіхів та професійного зростання. Нехай ваші учні завжди радують вас своїми досягненнями, а колеги підтримують та поважають.