Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу у 2022/2023 навчальному році

Дата: 19 вересня 2021 о 11:16, Оновлено 20 жовтня 2022 о 23:40

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

«ПІСКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

вул. Шевченка, 2А, смт. Пісківка, Пісківської ОТГ, Бучанський  район, Київська область, 07820

Телефон (045)-77-33-2-44, e-mail:piskivskenvo@ukr.net  Код ЄДРПОУ 21668860

НАКАЗ

31.08.2022                               смт Пісківка                                            № ____

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

у 2022/2023 навчальному році

З метою якісного забезпечення організації освітнього процесу, поліпшення організації режиму роботи ліцею, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 01.09.2022 використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби всіма учасниками освітнього процесу під час проведення навчальних занять.

2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

4. Заборонити фотографування та відеозйомку учасників ОП без їх згоди.

5. Заборонити батькам відволікати вчителів та учнів телефонними дзвінками під час уроків.

6. Адміністрація ліцею не несе відповідальності за збереження мобільного телефону та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефону лежить тільки на його власнику.

7. Заступнику директора з навчально-виховної роботи, Троценко С.М., до 12.09.2022 року ознайомити учнів та педагогічних працівників закладу зі змістом даного наказу на шкільній лінійці (онлайн-зборах), а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

8. Адміністратору сайту ліцею, Портновій О.Ю., розмістити даний наказ на сторінках «Офіційна інформація», «На допомогу батькам» сайту ліцею.

9. Класним керівникам 1-11 класів:

9.1. До 12.09.2022 ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефону у громадських місцях і навчальному закладі.

9.2.  До 12.09.2022 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                        Людмила РИБЧЕНКО

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ

під час навчально-виховного процесу

• Суворо заборонено використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в закладі.

• Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

• Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

• Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.

• Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

• Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

• Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив ліцею не несе.

• У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

• Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин.

• Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.