Електронна реєстрація дітей до ЗДО

Дата: 14 лютого 2019 о 09:16, Оновлено 23 лютого 2021 о 16:21

Електронна система реєстрації дітей на влаштування в ЗДО

Прийом дітей здійснюється за допомогою Електронної системи реєстрації до закладів дошкільної освіти Київської області.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт «Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти Київської області», далі «Електронна система реєстрації до ЗДО» за посиланням:  https://reg.isuo.org/preschools/view/id/43942   та ознайомитися з правилами реєстрації заявки.

Обов’язковою умовою зарахування дитини в заклад дошкільної освіти в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім’я, та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв’язку (але ці дані не доступні останнім відвідувачам сайту). При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «На розгляданні».

Після обробки електронної заявки змінюється статус і в разі появи статусу «В черзі» можна побачити номер в черзі у ЗДО Пісківського ліцею.

Як тільки в закладі звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – Вас повідомлять в електронному і телефонному режимі про можливість зарахування дитини.

Реєструватися можна лише один раз в один дошкільний заклад.

Якщо ж черга у ЗДО велика, можна звернутися до працівника відділу освіти, відповідального за роботу в Електронній системі реєстрації до закладів дошкільної освіти міста, який може запропонувати Вам місце в іншому закладі, в якому є вільні місця, в цьому ж районі.

Якщо в сім’ї змінюються обставини і є необхідність оформитися в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим неможливо стати в чергу відразу в декілька садків.

Якщо у Вас немає можливості самостійно зареєструвати дитину чи виникли питання, Ви можете звернутися до адміністрації Піськівського ліцею або до відділу освіти Пісківської ОТГ, де Вам обов’язково нададуть допомогу.