Дистанційне навчання із зарубіжної літератури і мистецтва. Вчитель: Марченко Г.Д.

Date: 13 березня 2020 о 10:43, Refreshed 13 березня 2020 о 13:18

Електронна адреса для зворотнього зв'язку з учнями: g24alinka@ukr.net

Урок за розк

ладом

Завдання

3

Музика і театр епохи класицизму.

Опрацювати статтю в підручнику Л.Г.Кодратової ст 200-208. Виконати завдання ст..201,203,208

4

«Стара» і «нова драма». Г. Ібсен Роль Г.  Ібсена в розвитку світової драматургії, його новаторство.

Життєвий і творчий шлях Г.Ібсена (підручник Є.Волощук ст..) Скласти таблицю «Стара» і «нова драма». Прочитати драму «Ляльковий дім»

5

Українське кіно Творчість О. Довженка.

Опрацювати матеріал підручника Л. Масол ст..148-159;  виконати  завдання №3 на ст.. 159

6

Українське кіно Творчість О. Довженка.

2

Музика і театр епохи класицизму.

Опрацювати статтю в підручнику Л.Г.Кодратової ст 200-208. Виконати завдвння ст..201,203,208

3

Новела як літературний жанр, її характерні ознаки, різновиди.

О. Генрі. «Дари волхвів». О. Генрі – майстер новели. Моральні цінності в новелі «Дари волхвів»

Новела. Прочитати статтю на стор. 203 – 204, записати в зошиті визначення новели і види новел – стор. 204. О. Генрі, стор. 205 – 206, прочитати, записати головне в зошит. Прочитати новелу О. Генрі «Дари волхвів».

6

Біблійні мотиви у творі, художні деталі

Прочитати новелу О. Генрі «Дари волхвів». Відповісти на запитання на стор. 212,

2

«Ляльковий дім» як соціально-психологічна драма. Композиція п’єси.

Читати драму «Ляльковий дім».Дібрати цитати для характеристики образів та на основі цитатного матеріалу визначити риси характеру героїв

3

«Ляльковий дім» як соціально-психологічна драма. Композиція п’єси.

3

Стиль романтизм і його ознаки.

Опрацювати статтю в підручнику Л.Г.Кодратової ст 215-222. Виконати завдання на ст..218,222

Образна система.

Українське поетичне кіно. Історичні фільми, зокрема про Б. Хмельницького

Матеріал підручника Л. Масол ст..148-159;

Передивитись фільми (завдання на ст.. 155)

Українське поетичне кіно. Історичні фільми, зокрема про Б. Хмельницького

Матеріал підручника Л. Масол ст..148-159;

Передивитись фільми (завдання на ст..155)

2

Стиль романтизм і його ознаки.

3

Новела «Останній листок» – гімн людині, котра здатна на  самопожертву заради ближнього.

Прочитати новелу О. Генрі «Останній листок» - стор. 213 – 219.

Образна система.

6

Образи дівчат, їхня динаміка (Сью, Джонсі).

Відповісти на запитання на стор. 219 – 220, прочитати рубрику «Краса слова» на стор. 220, відповісти на запитання рубрики «Перевір себе» на стор. 220.

2

Підтекст. Символіка. Відкритість фіналу.

Письмове завдання. Записати поради «Що потрібно зробити Хельмерам, щоб перетворити «ляльковий дім на справжній»?

3

Підтекст. Символіка. Відкритість фіналу.

Стиль романтизм  в живописі

Опрацювати статтю в підручнику Л.Г.Кодратової ст 223-230. Створити презентацію «Шедеври живопису романтизму»

4

Бернард Шоу (18561950). «Пігмаліон». Особливості світогляду Б. Шоу.

Повторити міф «Пігмаліон». Т.Л Особливості комедії.  Прочитати п’єсу  Бернарда Шоу «Пігмаліон». Звернути увагу на ремарки

5

Жанри телемистецтва: телерепортаж, телевистава, телефільм, телесеріал та ін.

Опрацювати матеріал підручника Л. Масол ст..160-1167;  виконати  завдання №3,4 на ст.. 167

6

Жанри телемистецтва: телерепортаж, телевистава, телефільм, телесеріал та ін.

Опрацювати матеріал підручника Л. Масол ст..148-159;  виконати  завдання №3, 4 на ст.. 167

Стиль романтизм  в живописі

3

Видатний англійський фантаст Г. Дж. Уеллс. Точка зору дорослого і дитини в новелі «Чарівна крамниця».

Г. Уеллс, стор. 221 – 222, прочитати, записати головне в зошит. Прочитати новелу Г. Уеллса «Чарівна крамниця».