Новорічний подарунок

Date: 26 грудня 2018 о 12:44, Refreshed 26 грудня 2018 о 12:46

Новорічний подарунок
Незабаром Новий рік! Усі ми його чекаємо як прихід чогось надзвичайно дивовижного, яскраво-казкового і по-домашньому теплого, і обов’язково з вірою, що ось саме цієї Новорічної ночі збудуться найзаповітніші мрії і Дід Мороз покладе під ялинку найбажаніші подарунки.
«Подарунки» - це слово, яке відразу будь-яку людину змушує посміхнутися і згадати ту радість, яку приносить не тільки факт піднесення презенту, але й таке «солодке» його очікування.
Із нетерпінням ждали справжнього подарунка-сюрпризу і учні 2-Б класу, класний керівник Клокун С.М., Пісківського НВО, який на передодні Нового року підготували для них батьки, запросивши Дем’яненко Анастасію з майстер-класом «Оздоблення Новорічного подарункового печива».
І ось настав день справжнього дива - враз звичайний клас перетворився в кондитерський цех, а учні стали майстрами-оформлювачами. У процесі роботи діти були ознайомлені з рецептом випікання медово-імбирного печива, з технікою нанесення на нього малюнка та історією виникнення традиції випікати печиво для дарування.
Усім учням дуже сподобалося створювати власні «шедеври», готуючи таким чином подарунки для своїх рідних та друзів.
Робота кипіла, всі були настільки захоплені і вражені тим, що відбувається, а головне, що самі долучилися власноруч до створення солодких подарунків. У класі панувало справжнє свято душі і здавалося, ніби діти перебувають під дією якоїсь чарівної передноворічної магії.
Хочу подякувати батькам своїх учнів за гарний і змістовний подарунок, а діти в свою чергу віддячили їм оздобленими солодощами, які піднесли в знак великої поваги і любові.
На останок дуже хочеться згадати стародавнє англійське прислів’я: «Хто вміє дарувати – той вміє жити».

Світлана Клокун