«Рух - це здорово!»

Date: 8 червня 2021 о 10:02, Refreshed 8 червня 2021 о 16:07

Сьогодні для учнів Пісківського ліцею, в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Рух – це здорово!», пройшло велике спортивне свято. Стадіон Пісківського ліцею наповнився дзвінким дитячим сміхом.
Свято розпочалось із шикування, вітальних слів та масового забігу вчителів та учнів на 400 метрів. Звичайно, колону бігунів очолила адміністрація ліцею, а кожен класний керівник приєднався до своїх учнів.

Далі всі ліцеїсти розійшлись по локаціям.

Для учнів 1-4 класів вчителі підготували "Веселі старти". Діти виконували різноманітні вправи на швидкість, спритність та координацію. Не дивлячись на те, що серед учнів початкової ланки перемогла дружба, саме на цьому спортивному майданчику було найгарячіше. Діти вболівали один за одного. В очах учасників палав вогник, а кожен гравець хотів принести своєму вчителю та однокласникам перемогу.

Для учнів 5-7 класів пройшла "Спортивна естафета", де необхідно було подолати смугу перешкод, поцілити м’ячем у кільце і повернутися назад до команди. Перемогу здобули учні 6-А класу. Але на команду переможницю чекав сюрприз: супергра проти команди вчителів Пісківського ліцею!
І хоч наші вчителі супергерої, а підтримував їх увесь стадіон - вони поступилися перемогою шестикласникам.

Серед учнів 8-10 класів пройшли змагання з гандболу. Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали датські футболісти в кінці ХІХ століття - як заміну футболу, для гри в зимовий час. У нього грають руками, а кожна команда складається всього лише з 6 гравців і воротаря. І хоч зараз не зима, змагання пройшли на ура!
Ігри відбулися на майданчику із штучним покриттям. У боротьбі зійшлось 5 змішаних команд хлопців і дівчат, серед яких впевнену перемогу вибороли учні 10 класу.

Ми були щасливі стати частинкою великого свята. Щиро дякуємо всім учасникам та гостям. І разом із усією Україною одночасно говоримо: «Рух - це здорово!»

Ще більше фото ви знайдете на сайті ліцею. https://piskivske-nvo.e-schools.info/m/photoalbum/98357