Пишаємось нашими учнями!

Date: 26 травня 2021 о 09:59, Refreshed 26 травня 2021 о 12:14

Обдарована дитина - це потенціал нації. Здібності дитини не залежать від соціального чи матеріального становища. Обдарованість - це природній та творчий потенціал, який виявляється в дитині впродовж життя.
Робота з обдарованими здобувачами освіти є пріоритетною складовою навально-виховної роботи педагога.

Не зважаючи на карантинні обмеження в 2020-2021 навчальному році, учні Пісківського ліцею приймали активну участь у олімпіадах, спортивних турнірах, конкурсах та фестивалях для обдарованої молоді.

Ми горді за молоду і творчу еліту, які високо несуть звання вихованців Пісківського ліцею. Серед них варто відзначити переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: Рабош Христину, ученицю 7-Б класу, за ІІ місце та Прокоп Надію, ученицю 10 класу, за ІІІ місце.

Наші учні успішно представили ліцей на Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови у всіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. Вітаємо Лісецьку Олександру, ученицю 3-А класу, та Шепелюк Поліну, ученицю 4-А класу, із здобуттям ІІ місця у ІІ етапі конкурсу. Дякуємо нашим учасникам за ґрунтовні знання з рідної мови, бажання розвивати творчі здібності та популяризувати українську мову серед молоді.

Яскраво представила наш ліцей та громаду на вокальному конкурсі «Калиновий дзвін» Прокоп Надія. Цього року конкурс пройшов дистанційно. Але це не завадило журі високо оцінити вокальні та артистичні дані нашої учениці. Вітаємо Надю з перемогою на рівні громади та з ІІІ місцем на обласному етапі конкурсу.

Обдаровані діти - золотий запас нашої держави та її квітуче майбутнє.
Пишаємось активними учасниками творчих конкурсів. Дякуємо Бабик Вікторії, 4-Б, за участь в обласному етапі Всеукраїнської фотовиставки «Україна - це ми», Ольшевській Асії, 4-Б, в конкурсі «Новорічний сувенір» та Зарицькій Вікторії, 4-Б, в конкурсі «Веселе шкільне життя» (БРЦДЮТ). Також дякуємо Сичу Іллі, учню 4-Б класу, за участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Світ Dreams» для дітей та молоді з обмеженими можливостями.

Спорт завжди був пріорітетним напрямком Пісківського ліцею. Це підтверджують здобутки наших спортсменів на обласних та Всеукраїнських змаганнях.
Коцюба Микита, 11 клас, виборов І місце в чемпіонаті області з боксу м. Бровари. Клименко Вадим, 11 клас, виборов І місце в чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ. Войтко Олександр, 11 клас, — ІІ місце в чемпіонаті області з боксу м. Бровари. Бабич Олександр, 8-Б клас, — ІІ місце у Всеукраїнському юнацькому турнірі серед юнаків та дівчат із вільної боротьби м. Томаків.
Мухамед Аміна, 10 клас, виборола ІІІ місце у Всеукраїнському юнацькому турнірі серед юнаків та дівчат з вільної боротьби м. Томаків. Грищенко Анастасія, 4-Б клас, — ІІІ місце у Всеукраїнському чемпіонаті серед дівчат з вільної боротьби м. Рокитне.

Пишаємось нашими призерами! Ви - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!