Шановні батьки та учні Пісківського ліцею!

Date: 5 лютого 2021 о 16:01, Refreshed 6 лютого 2021 о 17:21

Даним зверненням хочемо вас додатково поінформувати про те, що з 8 лютого 2021 року освітній процес у Пісківському ліцеї продовжується за змішаною формою навчання.

Освітній процес організовуємо на базі закладів освіти громади: Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Н.Сосніної –для учнів 1,2.4,5,7,8,9,10,11-х класів; Пісківська гуманітарна гімназія – для учнів 3 і 6-х класів.

Організовуємо  освітній процес потижнево:

1 тиждень : 1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10 класи – очна форма навчання;

1-Б, 2-Б, 3-Б, 4-Б, 5-Б, 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 11 класи – дистанційна форма навчання;

2 тиждень : 1-Б, 2-Б, 3-Б, 4-Б, 5-Б, 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 11 класи – очна форма навчання;

1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10 класи – дистанційна форма навчання;

Адміністрація та педагогічний колектив Пісківського ліцею завжди відкриті до діалогу; у прийнятті організаційних рішень ми завжди керуємося побажаннями батьків як повноправних учасників освітнього процесу. На численні ваші звернення ми відмовилися від навчання у другу зміну. І саме змішана форма навчання наразі є найбільш прийнятним способом здобуття освіти, зважаючи на всі обставини.

Запевняємо вас, шановні батьки, що спільними зусиллями місцевої влади, відділу освіти та педагогічних колективів усіх закладів освіти Пісківської селищної ОТГ наразі розробляється максимально комфортний у даних умовах графік навчання, харчування дітей початкової школи та організація довозу учнів спеціально призначеним транспортом.

Уся необхідна інформація буде донесена вам через класних керівників, із рекомендаціями та порадами щодо організації та активної участі в освітньому процесі. Усі ваші вчителі перебувають на активному зв’язку!

5 лютого о 16 годині на відкритій території (а саме, подвір’ї  Пісківського ліцею) були проведені батьківські збори, у яких взяли  участь усі бажаючі батьки, які мали можливість долучитися до обговорення та почути відповіді на свої питання. Зокрема, піклувальна рада батьків ліцею також володіє усією необхідною для батьків інформацією і в свою чергу знайомитиме усіх вас з останніми подіями та прийнятими рішеннями.

Як і раніше, ми просимо дотримуватися вимог адаптивного карантину під час освітнього процесу, дбати про санітарні норми та особисту гігієну, у місцях скупчення людей обов’язково носити маски та слідкувати за здоров’ям та самопочуттям дітей.

У взаємній підтримці та добросовісній, спільній праці ми налаштовані подолати всі труднощі освітнього процесу та винести з цього періоду нові вміння, незвідані досі форми особистої самореалізації та зробити все від нас залежне, аби освітній процес був ще більш насиченим, цікавим та продуктивним для наших дітей!

З повагою та готовністю взаємодіяти, адміністрація та педагогічний колектив Пісківського ліцею