Осінній ярмарок

Date: 14 грудня 2017 о 17:07, Refreshed 20 грудня 2017 о 10:46
591 view

24 листопада 2017 року в нашій школі вирував веселий і гомінкий осінній ярмарок, який підготували і провели учні 1-Б класу (кл. керівник Клокун Світлана Миколаївна) разом із своїми батьками.
Ярмарок розташувався в актовій залі школи, де батьки подбали про відповідне оформлення ярмарку, а найбільше своєї майстерності щодо оформлення, доклала мама – Сич Лариса Володимирівна, виготовивши різні цікаві декорації.
У ряд вишикувались столи, на яких найрізноманітніші вироби для огляду і для продажу. До всього цього приклали свої роботящі руки батьки класу, адже байдужих серед них не було! Вони варили вареники, смажили деруни, пекли тістечка і різну здобу, готували компоти, соки, бутерброди, щоб дітям було чим торгувати на ярмарку.
Зміст ярмарку був пов’язаний з історичним корінням українського народу і проходив у веселій та гумористичній формі. Лунали жартівливі пісні у виконанні дівчаток і хлопчиків, звучали гуморески, розігрувались смішні сценки, чарували всіх присутніх запальні танці та ігри.
Діти з великим захопленням і задоволенням торгували і закликали покупців до своїх ласощів. Зійшлося багато покупців, серед яких були учні, батьки, вчителі, працівники школи. Всі прилавки оточило багато покупці, які бажали придбати смакоту. І, врешті-решт, незабаром столи-прилавки швидко стали пустими, а продавці з покупцями були задоволені й щасливі.
Активну участь у підготовці та проведенні свята-ярмарку взяли батьки, які виконували ролі ведучих - Янченко Олена Миколаївна та Ярмолицький Олександр Анатолійович; Осені – Рудніченко Катерина Валентинівна; Циганки – Бабик Тетяна Василівна. Ці батьки були розумними, терплячими помічниками вчителя, яскравим прикладом для дітей та інших батьків школи. Адже, ще Антон Макаренко сказав: «Виховує все: люди, речі, явища, але насамперед і найбільше – люди. Із них на першому місці – батьки і педагоги». Тому, все що ми робимо для дітей, повинні роботи разом, бо:
«Наші діти – це наша втіха,
Щастя, радість, іскорка сміху.
Всі ми різні – велика родина!
Дай нам, Боже, любові, терпіння.»